-
Alle Houders
- Home
-
ESR HaloLock Qi2 / MagSafe Telefoonhouder Tesla Touchscreen met Opladen 15W
ESR HaloLock Qi2 / MagSafe Telefoonhouder Tesla Touchscreen met Opladen 15W

- Feedback vanuit klanten vinden wij heel belangrijk. Hieronder is onze klantenbeoordeling vanuit verschillende websites te zien in één overzicht.
-
50.440 reviews9,4 / 10
-
6.324 reviews9,4 / 10
-
13.462 reviews9,6 / 10
-
69.653 reviews9,6 / 10
-
Totaal139.879 reviews9,5 / 10
- Bij gsmpunt profiteer je altijd van gratis verzending op elke bestelling binnen Nederland en België. Bestellen is eenvoudig, snel en transparant. We zorgen ervoor dat jouw pakket veilig en snel bezorgd wordt op het door jou gekozen afleveradres.
- Bij gsmpunt krijg je 30 dagen bedenktijd op al je aankopen. Niet helemaal tevreden of liever toch een ander product? Geen probleem! Binnen deze periode kun je jouw aankoop eenvoudig en gratis omruilen voor iets anders. Via ons handige retourensysteem regel je dit snel en gemakkelijk of neem contact op met onze klantenservice.
Stel je toestel in en zie in één keer alle bijpassende producten. Ik weet niet welk toestel ik heb
Productomschrijving
Deze ESR HaloLock houder is speciaal ontworpen voor de Tesla. Je plaatst de houder gemakkelijk achter de touchscreen of op het dashboard in je Tesla Model 3, Y, S en X. Door de ingebouwde MagSafe magneet klik jij je iPhone 12 en nieuwer en/of hoesje met MagSafe/ESR HaloLock magnetisch op de houder. Sluit de meegeleverde USB-C kabel aan op een USB-C poort om onderweg draadloos op te laden met 15W. Door de Qi2-certificering laad je efficiënter, veiliger en met minder warmte op. De verstelbare arm zorgt voor een plaatsing naast of boven de touchscreen en door de magnetische werking is je telefoon zowel horizontaal als verticaal te bevestigen. Je verbergt de houder wanneer je hem niet nodig bent door het opvouwbare ontwerp. De houder is gemakkelijk en stevig te bevestigen dankzij de sterke dubbelzijdige tape.
Voordelen van de ESR HaloLock Qi2 / MagSafe Telefoonhouder Tesla Touchscreen:
- Je klikt je iPhone 12 en nieuwer of een hoesje met MagSafe/ESR HaloLock magnetisch op de houder
- Te bevestigen aan de touchscreen of op het dashboard van je Tesla
- Door de magneet en verstelbare arm is je telefoon naar wens af te stellen
- Onderweg draadloos je telefoon opladen via Qi2 met maximaal 15W
Plus- en minpunten
- Qi2-gecertificeerd voor efficiënt en veilig draadloos opladen tot 15W.
- Speciaal ontworpen voor Tesla Model 3, Y, S en X.
- Geschikt voor iPhone met MagSafe of een hoesje met MagSafe/ESR HaloLock.
- Opvouwbaar ontwerp om de houder te verbergen wanneer je deze niet gebruikt.
- Alleen geschikt voor telefoons of iPhones of hoesjes met MagSafe en ESR HaloLock.
Eigenschappen
Productcode | 191867 |
Merk | ESR |
MPN | 2B5140301 |
Garantie | 12 maanden |
Kleur | Zwart |
Materiaal | Hard Plastic |
Waterdicht | Nee |
Montage van houder | Raam/Dashboard, Overig |
Montage van toestel | Magnetisch |
Draadloos opladen | Ja |
Gewicht | 41 gram |
EAN | 4894240210970 |
Maak je toestel compleet!
Bundel deze houder en ontvang extra korting



Alternatieven
Vraag en antwoord
Heb je een vraag over dit product? Laat het ons weten! Binnen 1 werkdag ontvang je een antwoord van onze productexperts.
Vul hieronder jouw gegevens in en stel jouw vraag. Wij zullen je zo spoedig mogelijk van een antwoord voorzien.
Is het mogelijk om na levering nog terug te sturen? Ik weet niet zeker of de houder goed in mijn auto past.
van Rob
van Rob
Ja. Bij GSMpunt heb je altijd 30 dagen bedenktijd.
Mocht de houder dus niet goed passen, dan kun je deze retourneren en ruilen, of het aankoopbedrag retour ontvangen.
Maak jouw Apple iPhone 12 Mini compleet
Geschikt voor
Apple
- iPhone 12
- iPhone 12 Mini
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 13
- iPhone 13 Mini
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 14
- iPhone 14 Plus
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 15
- iPhone 15 Plus
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 16
- iPhone 16 Plus
- iPhone 16 Pro
- iPhone 16 Pro Max