-
Alle Universele producten
- Home
-
Armor X UA-K1 Multifunctionele X-Mount ActiveKey Adapter met Koord
Armor X UA-K1 Multifunctionele X-Mount ActiveKey Adapter met Koord
- Feedback vanuit klanten vinden wij heel belangrijk. Hieronder is onze klantenbeoordeling vanuit verschillende websites te zien in één overzicht.
-
50.270 reviews9,4 / 10
-
6.324 reviews9,4 / 10
-
13.462 reviews9,6 / 10
-
69.653 reviews9,6 / 10
-
Totaal139.709 reviews9,5 / 10
- Bij gsmpunt profiteer je altijd van gratis verzending op elke bestelling binnen Nederland en België. Bestellen is eenvoudig, snel en transparant. We zorgen ervoor dat jouw pakket veilig en snel bezorgd wordt op het door jou gekozen afleveradres.
- Bij gsmpunt krijg je 30 dagen bedenktijd op al je aankopen. Niet helemaal tevreden of liever toch een ander product? Geen probleem! Binnen deze periode kun je jouw aankoop eenvoudig en gratis omruilen voor iets anders. Via ons handige retourensysteem regel je dit snel en gemakkelijk of neem contact op met onze klantenservice.
Stel je toestel in en zie in één keer alle bijpassende producten. Ik weet niet welk toestel ik heb
Productomschrijving
Deze Armor-X X-mount plak je door middel van het 3M-tape dat achterop de mount zit achterop je telefoon of op de Armor-X hoes die je al hebt. Daarna kan je deze mount gebruiken om de telefoon te monteren op bijvoorbeeld je fiets. Ook geeft het koord extra houvast aan je telefoon.
Meegeleverd bij de Armor X UA-K1 Multifunctionele X-Mount ActiveKey Adapter met Koord:
- 1x Armor-X UA-K1 Multifunctionele X-Mount ActiveKey Adapter
- 1x Carabiner (Karabijnhaak)
- 2x TPU X-Mount Cover
- Gebruikershandleiding
Officiële Armor-X distributeur.
GSMpunt is een officiële Armor X distributeur.
Dit betekent dat wij door Armor X geselecteerd zijn om de hoogwaardige producten van dit merk te verkopen. Bij ons is dan ook een uitgebreid assortiment te verkrijgen aan Armor X hoesjes, zoals o.a. de BX-, DX- en de MX-Series, maar ook de ZXT-, DXT-, PXT en EXN-Series van dit merk speciaal voor Tablets. Mis je het product waarnaar je op zoek bent? Neem dan gerust even contact met ons op.
Eigenschappen
Productcode | 84367 |
Merk | Armor-X |
MPN | UA-K1 |
Garantie | 12 maanden |
Geschikt voor MagSafe | Nee |
Soort Gadget | Telefoonkoord |
Gewicht | 53 gram |
EAN | 489704744135 |
Reviews
Reviews helpen onze klanten bij het maken van een goede keuze. Daarom tonen we álle meningen: positief, kritisch of ergens daar tussenin. Elke review wordt gecontroleerd. Niet om de mening te beoordelen, maar om zeker te weten dat er geen schadelijke of ongepaste inhoud in staat en dat het voldoet aan onze voorwaarden. Alleen klanten die bij ons een product hebben gekocht, worden gevraagd een review te schrijven. Meer informatie
Fijne adapter
Plakt stevig vast op het hoesje.
Gemakkelijk om te wisselen met een ander onderdeel (bijv de klem).
Tip: alleen geschikt voor gladde hoesjes. Niet wanneer er reliëf in het hoesje zit.
Vraag en antwoord
Heb je een vraag over dit product? Laat het ons weten! Binnen 1 werkdag ontvang je een antwoord van onze productexperts.
Vul hieronder jouw gegevens in en stel jouw vraag. Wij zullen je zo spoedig mogelijk van een antwoord voorzien.