Wij gebruiken cookies en soortgelijke tools! Door deze cookies werkt onze site beter, kunnen we zien hoe u onze site gebruikt, en kunnen wij en andere partijen relevantere advertenties tonen op andere websites. Als u verdergaat op onze site gaan wij er vanuit dat u hiermee akkoord gaat. Meer weten?Sluiten
Bied het scherm van uw Nokia 2.3 een optimale bescherming met Second Glass Limited Cover Nokia 2.3 Screen Protector van 4smarts. Ondanks dat de Second Glass slechts 0.3mm dik is, vangt het krassen, stoten en schokken uitstekend op, waardoor het Nokia 2.3 display optimaal kras- en deukvrij blijft.
Ontwerp
De 4smarts Second Glass Limited Cover Nokia 2.3 Screen Protector past precies bij het de maten van het toestel. De randen van de Tempered Glass Screen Protector zullen precies aansluiten op de randen van uw Nokia 2.3, waardoor bescherming op maat verzekerd is. Het is zelfs precies zo gemaakt dat het perfect in combinatie met uw hoesje gebruikt kan worden!
9H hardheid
Dankzij een hardheid van 9H biedt de 4smarts Second Glass Nokia 2.3 Screen Protector een optimale bescherming. De Tempered Glass zal uw scherm kras- en schokvrij houden. Daarnaast is de 4smarts Second Glass Limited Cover Tempered Glass schokabsorberend, waardoor stoten tegen het scherm opgevangen zullen worden.
Schoon scherm
De 4smarts Second Glass is tot slot voorzien van een zogenaamde oleophobic coating. Deze coating zorgt er voor dat vingerafdrukken niet zullen hechten aan het glas. Ook ander vuil zal zich niet hechten aan het glas. Hierdoor is het Nokia 2.3 display eenvoudig schoon te maken.
Voordelen van de 4smarts Second Glass Limited Cover Nokia 2.3 Screen Protector