Wij gebruiken cookies en soortgelijke tools! Door deze cookies werkt onze site beter, kunnen we zien hoe u onze site gebruikt, en kunnen wij en andere partijen relevantere advertenties tonen op andere websites. Als u verdergaat op onze site gaan wij er vanuit dat u hiermee akkoord gaat. Meer weten?Sluiten
Door de slimme constructie van het Ringke Dual X hoesje wordt uw iPhone XS Max optimaal beschermd tegen schade. Het hoesje is namelijk opgebouwd uit twee lagen. Zo vangt het hoesje met gemak stoten en klappen op. Daarnaast oogt het hoesje van Ringke erg modern om uw iPhone XS Max.
Twee lagen bescherming
Het iPhone XS Max hoesje van Ringke is opgebouwd uit twee sterke materialen. De buitenlaag is vervaardigd uit hard plastic. Dit type materiaal is uitermate geschikt om klappen en stoten op te vangen. De binnenste laag is gemaakt van TPU, dit is erg flexibel en staat erom bekend dat het schokken en stoten met gemak absorbeert. Doordat deze twee materialen in één hoesje zitten, biedt het Ringke Dual X hoesje een top bescherming. Het iPhone XS Max hoesje heeft aan de zijkanten een soort anti-slip laag. Zo ligt het hoesje erg stevig in uw handen. De volume en aan- en uitknop zijn gemakkelijk toegankelijk door de Touch Active Technology van Ringke.
Voordelen van het Ringke Dual X hoesje:
Twee sterke lagen bescherming
Extra grip door de anti-slip laag aan de zijkanten
Snelle toegang tot de knoppen door de Touch Active Technology van Ringke
Officiële Ringke distributeur.
GSMpunt is een officiële Ringke distributeur.
Dit betekent dat wij door Ringke geselecteerd zijn om de hoogwaardige producten van dit merk te verkopen. Bij ons is dan ook een uitgebreid assortiment te verkrijgen aan Ringke accessoires, zoals o.a. de Ringke Fusion, Air en Onyx Hoesjes, maar ook de ID Glass en Dual Easy Screenprotectors en bijvoorbeeld de Auto Houders van dit merk.
Bij ons maak je tot slot dan ook volledig aanspraak op de fabrieksgarantie van Ringke. Bekijk ons assortiment Ringke accessoires en bestel jouw Ringke product vandaag nog!